Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиГЛАСИНА: Дознаваме кој ќе ја игра улогата на Joker во The Batman...

ГЛАСИНА: Дознаваме кој ќе ја игра улогата на Joker во The Batman филмот на Matt Reeves!

Дали ќе се појави во кратко cameo или ќе биде претставен како обичен човек пред да стане најголемиот противник на Batman? 

Сите овие гласини треба да ги земеме со резерва, оваа гласина е релевантна бидејќи пристига од медиум наречен Deuxmoi, во минатото многу гласини токму од нив се испаднати точни.
Се шпекулира дека актерот Barry Keoghan ќе ја игра улогата на Joker, во моментов нема информации дали ќе биде обичен човек во времето пред да стане принцот на криминал во Gotham. Актерот тукушто дебитираше во неговиот прв Marvel Studios филм, Eternals, во улогата на Druig!

Eternals' & 'Batman' Star Barry Keoghan To Lead Thriller 'Sapphire' –  Deadline

Според IMDb, неговата улога е Officer Stanley Merkel, во стриповите тој е партнерот на Jim Gordon во првите години на работа, тој е еден од жртвите на негативецот Hangman и цела негова фамилија се криминалци, како негативецот Ragdoll (Peter Merkel).
Barry Keoghan será Stanley Merkel en The Batman – LAS CRÓNICAS DE AXA 2.0
Officer Stanley Merkel
Можеби ликот Stanley Merkel ќе стане Joker, знаеме дека според стриповите Joker има повеќе идентитети кои не се точно дефинирани.
Актерот Barry Keoghan на снимање на The Batman
Останува да видиме!
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО