Денес е недела, 25 февруари 2024
ПочетокФилмовиНОВИ Leaked слики со ексклузивно интервју и опис на новиот трејлер -...

НОВИ Leaked слики со ексклузивно интервју и опис на новиот трејлер – ‘Spider-Man: No Way Home’

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Во продолжение има потенцијални СПОЈЛЕРИ за филмот

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Прва заедничка слика од Tobey, Andrew и Tom во улогите на Spider-Man и потврда за актерот Charlie Cox во улогата на Matt Murdock, Daredevil!

Ексклузивно интервју кое најпрво е наменето за кинескиот регион, Spider-Man: No Way Home е првиот филм во четвртата фаза на Marvel Studios кој доби одобрение да биде прикажуван во Кина. Tom Holland го најавува новиот трејлер а моменти пред да започне трејлерот, актерот Tobey Maguire дава изјава:

Добиваме и писмен опис на новиот трејлер, делува возбудувачки!

Докази дека сликите се вистински, се вклопуваат со трејлерот:

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ