Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрви официјални мислења и реакции од светската премиера на ETERNALS!

Први официјални мислења и реакции од светската премиера на ETERNALS!

На 19.10.2021 се одржа светската премиера на новиот Marvel Studios хит на која присуствуваше актерската екипа, неколку режисери од филмскиот универзум на Marvel, новинари од повеќе медиуми, многу фанови во косплеј и се разбира, првиот човек на студиото, Kevin Feige!

ETERNALS премиерно ќе го гледаме во кино на 04.11.2021 година!

ВАЖНО: Не пребарувајте многу за филмот на социјалните мрежи бидејќи критичар од списанието Variety ја има Spoil-нато една од After Credits сцените.

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО