Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиОфицијален ТРЕЈЛЕР за SCREAM!

Официјален ТРЕЈЛЕР за SCREAM!

Го добиваме првиот трејлер за хорор франшизата во која Ghostface е главна закана!

Новиот SCREAM ќе дебитира во кино на 14-ти јануари, 2022 година. Сега за сега го имаме првиот трејлер и неколку фотографии од снимањето – наскоро очекуваме повеќе!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО