Денес е понеделник, 2 октомври 2023
ПочетокФилмовиОфицијален ТРЕЈЛЕР и постер за 'Finch' - Tom Hanks во главната улога!

Официјален ТРЕЈЛЕР и постер за ‘Finch’ – Tom Hanks во главната улога!

Филмот е Sci-Fi драма кој е закажан за 5-ти ноември 2021 година ексклузивно на стриминг платформата Apple TV+

Краток опис:

On a post-apocalyptic earth, a robot, built to protect the life of his creator’s beloved dog, learns about life, love, friendship and what it means to be human.

Филмот има времетраење од 1ч и 55м.

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ