Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиAndrew Garfield тврди дека Leaked сликата со него и Tobey Maguire е...

Andrew Garfield тврди дека Leaked сликата со него и Tobey Maguire е фотошоп! – Jimmy Fallon

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Во долниот дел на статијата имаме објавено Twitter видео од Andrew Garfield на снимањето на ‘Spider-Man: No Way Home’

Делот од интервјуто со Jimmy Fallon кога разговараат за Leaked сликата од Andrew и Tobey:

Во прилог е целото интервју (делот за Spider-Man започнува од 3 минути и 40 секунди)

Sony ја избриша сликата од сите социјални мрежи па токму затоа има шпекулации дека потегот е многу очигледен и сликата е вистинска.

На долниот дел од статијата можете да го пронајдете видеото од Andrew на снимањето на ‘Spider-Man: No Way Home’ и друга слика од Tobey и Andrew која веќе ја имаме објавено.

Фотошоп или не, сами проценете!

MINOR SPOILER WARNING

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО