Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмови'My Son' - Филмот во кој James McAvoy глуми без сценарио! (ТРЕЈЛЕР)

‘My Son’ – Филмот во кој James McAvoy глуми без сценарио! (ТРЕЈЛЕР)

Мистериозен трилер екзклузивно за стриминг платформата Peacock кој ќе биде достапен од 15-ти септември годинава.

Во самиот трејлер, актерот James McAvoy изјавува дека неговата улога е целосно одглумена од него без никакво сценарио.

Ваквите филмови се ретки но врвен актер како McAvoy добро знае да се снајде во комплексни улоги (‘Split’) па токму затоа режисерот има целосна доверба во него за еден ваков проект.

Краток опис за приказната:

“Driving in the heart of the Highlands, Edmond Murray receives a call from his ex-wife, in tears. Their 7-year-old son went missing from a campsite. Soon it becomes clear that the child was kidnapped and the parents give way to despair.”

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО