Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиОфицијален трејлер за 'Red Notice' - Ryan Reynolds, The Rock и Gal...

Официјален трејлер за ‘Red Notice’ – Ryan Reynolds, The Rock и Gal Gadot во главните улоги!

Новиот акционен филм на Netflix е закажан за 12-ти ноември, 2021 година.

Интерпол агент пробува да го фати најопасниот крадец на уметнички дела.

Deadpool, Wonder Woman and Black Adam?

Count me in!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО