Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокФилмовиПрва реакција за 'The Batman', се опишува како феноменален ХОРОР филм!

Прва реакција за ‘The Batman’, се опишува како феноменален ХОРОР филм!

Анонимно лице кое било присутно на Test Screening-от во просториите на Warner Bros, дава Non-Spoiler реакција која создава дополнителен HYPE!

Реакцијата е образложена во сите пет Tweet-а во продолжение:

Најновата гласина сугерира дека филмот ќе има времетраење од 3 часа и е закажан за ексклузивно деби во кино на 4-ти март, 2022 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО