Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиДетали за првиот трејлер на Spider Man NWH кој се очекува да...

Детали за првиот трејлер на Spider Man NWH кој се очекува да го видиме утре на CinemaCon 2021!

Утре почнува големото прославување на филмовите со спектакуларниот настан наречен CinemaCon 2021 започнувајќи со Sony Pictures Entertainment кој ќе имаат три саатна презентација и ексклузивен Spider Man No Way Home трејлер!

CinemaCon 2021 e настан кој се одржува во чест и прославување на филмовите веќе 10 години. На настанот присуствуваат големи продукциски куќи и студија како: Sony Pictures Entertainment, NEON, Warner Bros. Pictures, Lionsgate, Walt Disney Company и многу други. На Cinemacon секое студио ќе има своја презентација за нивните филмови, сегашни и идни проекти, ексклузивни први трејлери, слики итн. Sony ќе го започнат овој настан со нивната три саата презентација на која се очекува и да се пушти првиот официјален трејлер за Spider Man NO Way Home!

 

Посетете ја вебстраната на CinemaCon 2021 за подетлани информации на настанот кој трае 4 дена!

https://cinemacon.com/schedule#horizontalTab1  

Презентацијата на Sony ќе трае од 3 до 6 рано сабајле на 24ти Вторник, за тие што нетрпение чекаат будно сега е моментот!

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО