Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиПрви Leaked слики од Tobey Maguire и Andrew Garfield на снимањето на...

Први Leaked слики од Tobey Maguire и Andrew Garfield на снимањето на ‘Spider-Man: No Way Home’

Покрај вчерашниот Leak-нат трејлер, добиваме и слики од снимањето во кои можеме да ги видиме двајцата актери во костум.

Ви препорачуваме да ги погледнете сликите со резерва (сепак има веројатност дека се една обична фото монтажа) но според сите извори во моментов, ова е првата вистинска слика од Tobey Maguire и Andrew Garfield во улогата на Spider-Man во филмскиот универзум на Marvel.

Ви препорачуваме да не го гледате Leak-натиот трејлер од причини што е во многу слаба резолуција, сниман преку два телефони со недовршени визуелни ефекти, сепак тоа не е начинот да си уништите едно убаво искуство.

Според сите информации, трејлерот е од првите 30 минути од филмот со неколку сцени и од останатиот дел, Marvel Studios за овој филм продолжуваат со претпазлив маркетинг (исто како ‘Avengers: Endgame’) поради фактот дека има огромен број на спојлери.

Официјално ќе биде достапен од вторник (24-ти) рано наутро од 3:00 до 6:00 часот на ексклузивната презентација на Sony Pictures на CinemaCon.

Бидете спремни, ќе има многу изненадувања!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ