Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиMarvel's Eternals финален трејлер!

Marvel’s Eternals финален трејлер!

Последниот трејлер за Marvel’s Eternals е тука, кој открива малку повеќе за новите хероите во MCU. Бесмртната раса, која тајно живее на земјата илјадници години, мора да се собере заедно за да се борат против нивните зли противници, познати како Deviants.

Добивме и нов официјален постер!

Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ