Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрви реакции од новинарите што го гледале 'Shang-Chi and the Legend of...

Први реакции од новинарите што го гледале ‘Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’ на вчерашната Red Carpet премиера!

Првиот филм со кинеска тематика и азиски актери во филмскиот универзум на Marvel.

*Филмот има две Post-Credits сцени

Дознајте ги Twitter реакциите директно од луѓето што го гледале филмот:

Вчерашната Red Carpet премиера можете да ја погледнете на следново видео:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО