Денес е четврток, 29 февруари 2024
ПочетокГејмингLeaked gameplay видеа од Battlefield 2042!

Leaked gameplay видеа од Battlefield 2042!

Battlefield 2042 ќе биде достапна од од 21-ви Октомври за PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S.

 

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ