Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиАктерките Kirsten Dunst и Deborah Ann Woll на дополнително снимање за 'Spider-Man:...

Актерките Kirsten Dunst и Deborah Ann Woll на дополнително снимање за ‘Spider-Man: No Way Home’! (ФОТО)

Покрај сите шпекулации за Daredevil, Tobey Maguire и Andrew Garfield, конечно добиваме доказ!

Актерката Deborah Ann Woll ја игра улогата на адвокат во трите сезони на ‘Daredevil’ серијата на Netflix.

Charlie Cox и Deborah Ann Woll во ‘Daredevil’

Актерката Kirsten Dunst ја игра улогата на Mary Jane во оригиналната ‘Spider-Man’ трилогија.

Spider-Man и Mary Jane
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО