Денес е понеделник, 25 септември 2023
ПочетокФилмовиChristian Bale во улогата на Gorr the God Butcher на снимањето на...

Christian Bale во улогата на Gorr the God Butcher на снимањето на ‘Thor: Love and Thunder’

Taika Waititi во негов стил ни изработува доста уникатен филм, достапен од 6-ти мај 2022 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ