Денес е недела, 10 декември 2023
ПочетокФилмовиНов 'Destiny Featurette' за SHANG-CHI со коментар од Kevin Feige! (ВИДЕО)

Нов ‘Destiny Featurette’ за SHANG-CHI со коментар од Kevin Feige! (ВИДЕО)

Прв филм на Marvel Studios кој ќе навлезе во лик од азиската (кинеска) култура, достапен од 2-ри септември, 2021 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ