Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиПогледнете го новиот трејлер за 'Jackass Forever'! (ВИДЕО)

Погледнете го новиот трејлер за ‘Jackass Forever’! (ВИДЕО)

‘Jackass’ франшизата се фокусира на „правење глупости“, можеби досега најголемите „глупости“.

Филмот ќе биде достапен во кино од 22-ри Октомври, 2021 година.

*ОВА СЕ КАСКАДЕРСКИ ТРИКОВИ, НЕ ГИ ПРОБУВАЈТЕ ДОМА ИЛИ НА БИЛО КОЕ ДРУГО МЕСТО.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО