Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиДобиваме Leaked промо видео од 'The Flash' филмот!

Добиваме Leaked промо видео од ‘The Flash’ филмот!

Дознаваме повеќе за ‘The Flash’ филмот со нови сцени кои ветуваат многу!

Според сите информации, Leak видеото било наменето за DC Fandom настанот кој е закажан за 16-ти Октомври, 2021 година.

Повеќе информации и слики од Michael Keaton во улогата на Batman и Sasha Calle во улогата на Supergirl, како и слики од снимањето на филмот можете да погледнете ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ