Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмови'Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings' - Нов официјален трејлер...

‘Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’ – Нов официјален трејлер со многу возбудувања! (ВИДЕО)

Целосен трејлер кој носи голема уникатност и делува различно од сите други Marvel Studios филмови!

Се враќа добропознатиот негативец од ‘Incredible Hulk’, The Abomination во comic book изглед во ринг тепачка со Wong од ‘Doctor Strange’!

Го добиваме и првиот воден змеј во трејлерот!

Филмот ќе биде достапен во кино од 3-ти Септември, 2021 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО