Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрвиот официјален трејлер за Halloween Kills, Michael повторно се враќа!

Првиот официјален трејлер за Halloween Kills, Michael повторно се враќа!

Погледнете го првиот официјален трејлер за продолжението на Halloween 2018 со наслов Halloween Kills кој започнува од истиот момент каде што Halloween 2018 завршува!

Halloween 2018 e директно продолжение на оригиналниот и првиот дел на Halloween од 1978 година. Halloween Kills е единаесетото продолжение во хорор франшизата на Paramout Pictures. Paramout изјавија дека во изработка е и уште едно продолжение а можеби и последно со наслов Halloween Edns кој премиерно ќе го гледаме од 14 Октомври 2022 година.

Погледнете го првиот официјален трејлер за Halloween Kills!

Halloween Kills премиерно ќе го гледаме во кино од 15 Октомври 2021 година.

 

 

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО