Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрвите реакции за долго одложуваниот филм на Marvel Studios. Black Widow!

Првите реакции за долго одложуваниот филм на Marvel Studios. Black Widow!

После две години константо поместување на првиот филм на Marvel Studios кој ќе го започне Phase 4 добивме први официјални реакции!

Black Widow премиерно ќе се емитува во кино од 08.07.2021 година.

Прочитајте ги и првите реакции!

 

 

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО