Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокСерииNetflix Geeked DAY 3: Lucifer, Trese, Stranger Things, Milkshake Gunpowder и многу...

Netflix Geeked DAY 3: Lucifer, Trese, Stranger Things, Milkshake Gunpowder и многу повеќе!

 

Погледнете кратко видео за The Coven of The School for Good and Evil ексклузивно само на Netflix!

Аwake моментлано достапен на Netflix!

Погледнете кратка сцена за Milkshake Gunpowder кој премиерно ќе го гледаме на Netflix на 14 Јули 2021 година.

 

Ексклузивено видео од втората сезона на зомби-апокалиптичната Тв серија Black Summer!

Вториот дел од Lucifer сезона 5 е достапна на Netflix. Погледнете ги смешните случувања позади сцените!

Погледнете го вториот официјален трејлер за хорор триологијата на Netflix FEAR STREET!

Неколку интересни новости за Stranger Things!

Погледнете ги првите 5 минути од новото аниме Trese!

 

 

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ