Денес е понеделник, 25 септември 2023
ПочетокФилмовиПогледнете го првиот официјален трејлер за ETERNALS!

Погледнете го првиот официјален трејлер за ETERNALS!

Филмот што ќе не врати 7000 години назад во времето, филмот што ќе ни го раскаже потеклото на филмскиот универзум на Marvel.

Долгоочекуваниот ETERNALS! Погледнете го трејлерот!

 

Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ