Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиEmily Blunt конечно проговори за 'Fantastic 4' (ВИДЕО)

Emily Blunt конечно проговори за ‘Fantastic 4’ (ВИДЕО)

За жал, изјавата на актерката беше разочарувачка за многу фанови.

Брачниот пар John Krasinski и Emily Blunt се главната тема на разговор кога станува збор за првата фамилија на Marvel (Fantastic 4), според многу фанови они би биле перфектниот избор за ликовите на Sue Storm и Reed Richards.

Покрај фактот дека прочуената Emily Blunt требала да ја игра улогата на Natasha Romanoff (Black Widow) во вториот дел на Iron Man франшизата, сепак актерката го дава своето искрено мислење за суперхероите и за ‘Fantastic 4’ филмот на Marvel Studios кој е закажан за 2023 година.

Би било навистина штета доколку не ги видиме во улогите кои според стриповите се брачен пар и покрај тоа долго се чека да бидат претставени во филмскиот универзум на Marvel.

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО