Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиРежисерот Joss Whedon ѝ се заканил на Gal Gadot

Режисерот Joss Whedon ѝ се заканил на Gal Gadot

Прочитајте ја изјавата на актерката Gal Gadot

Во разговор со израелскиот медиум Mako, актерката Gal Gadot тврди дека била вербално нападната од страна на Joss Whedon кој и се заканил по нејзината кариера.

Изјавата на Gal Gadot:

„Joss Whedon told me he will finish my career, he told me directly that if I do something he will make sure my career will be miserable. I took care of it right away.”

Низ изминатите неколку месеци пред дебито на ‘Zack Snyder’s Justice League’ многу од актерите и екипата на Warner Bros. (посебно актерот Ray Fisher кој ја игра улогата на Cyborg) јавно изјавија дека и они биле вербално нападнати па дури доживеале и расистички коментари од страна на режисерот. Работната атмосфера била ужасна па дури има сомнежи дека Joss Whedon намерно ја изработил неговата верзија на филмот толку лоша.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО