Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиVENOM: LET THERE BE CARNAGE - Official Trailer

VENOM: LET THERE BE CARNAGE – Official Trailer

Второто продожение на филмот Venom (2018). Venom: Let there be Carnage со првиот трејлер!

Venom: Let there be Carnage со прв трејлер и прв поглед на карактерот Carnage во филмот. Филмот ќе го гледаме во кино салите на 17 Септември 2021. Погледнете!

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО