Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиMarvel Studios' Black Widow со 6 нови постери на карактерите.

Marvel Studios’ Black Widow со 6 нови постери на карактерите.

Нови официјлани постери на карактерите за филмот Black Widow.

Филмот кој се одложува веќе една година, Black Widow со нови 6 постери кој обележуваат 60 дена до излагањето на филмот. Филмот ќе биде достапен во кината и на Disney Plus платформата на 9 Јули 2021.

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ