Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокСерииПрв трејлер за Halo и Sonic the Hedgehog 2 - The Game...

Прв трејлер за Halo и Sonic the Hedgehog 2 – The Game Awards

Трејлер за двете франшизи кои произлегуваат од популарните видеоигри на Microsoft и SEGA!

  • Прв официјален трејлер за Halo – ТВ серија ексклузивно на стриминг платформата Paramount+

Ќе биде достапна во текот на 2022 година, во моментов нема точен датум.

  • Прв официјален трејлер за Sonic the Hedgehog 2 – вториот филм во продукција на Paramount Pictures

Idris Elba го позајмува гласот на Knuckles.

Idris Elba Isn't Trying To Do A 'Sexy' Voice For Knuckles In 'Sonic The  Hedgehog 2' | lovebscott.com

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО