Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиПогледнете го првиот официјален трејлер за Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore!

Погледнете го првиот официјален трејлер за Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore!

Погледнете го првиот официјален трејлер за третото продолжение на Fantastic Beasts со наслов Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore. Филмови кој се дел од волшебниот свет на Harry Potter.

Покрај сите тие одложувања заради Ковид 19 пандемијата и приватните проблеми на Johnny Depp кои доведоа до отпуштање на актерот од франшизата притоа замена со нов актер во улогата на Grindelwald (Mads Mikkelsen), конечно добивме и прв официјален трејлер за филмот.

Франшизата Fantastic Beasts е предвидена да се состои од 5 дела на филмови од кој Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore е третиот и во продолжение ќе го погледнеме првиот официјален трејлер по долгото чекање!

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore ќе го гледаме премиерно во кино од 8 Април 2022 година.

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО