Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокСерииNetflix Geeked DAY 1: Shadow and Bone, Blood Red Sky, Vikings: Valhalla...

Netflix Geeked DAY 1: Shadow and Bone, Blood Red Sky, Vikings: Valhalla и многу повеќе!

Shadow and Bone е обновена со Сезона 2

Shadow and Bone е серија базирана на книгите напишани од американската авторка Leigh Bardugo.

Sweet girl

Sweet girl e акционен/ трилер филм кој ќе може да го гледате на 20ти aвгуст. Во главните улоги се Isabela Moner и Jason Momoa.

Lupin part 2

First look на вториот дел од Lupin сезона 1. Достапна на Netflix 11ти јуни.

Blood Red Sky

Англиско – Германски акционен хорор филм. Премиера 23ти јули. Погледнете го тизерот.

Тhe Ice Road

Liam Neeson во главна улога во новиот трилер на Netflix кој ќе може да го гледате на 25ти јуни.

Kate

Mary Elizabeth Winstead во улогата на Kate, женски атентатор која откако е отруена и има помалку од 24 часа живот, оди во потрага по улиците на Токио и се спријателува со ќерката на поранешен нептијател. Премиера 10ти септември.

The Last Mercenary

Акциона комедија со Jean-Claude Van Damme која ќе може да ја гледате на 30ти јули.

Vikings: Valhalla

Сосема нов спин-оф од популарната серија на History Channel Vikings.

 

Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО