Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокПоп КултураGiveaway игра со City Box

Giveaway игра со City Box

Капчиња, облека, патики, чорапи, продавница со стил!

City Box со нивната урбана продавница има што да ни понуди, модерен дизајн со голем избор на парчиња од Поп Културата, производите можете да ги погледнете на нивната онлајн продавница (https://www.citybox.mk/Home/Index) или во нивната физичка продавница во Т.Ц. Рамстор на 1 кат (Скопје).

Директно од нивната колекција, решивме да ви доделиме ексклузивно Batman капче од брендот New Era (во продажба има и Superman капче), се што треба да направите е следно:

  1. Follow @cityboxmacedonia и @comics.mk на Instagram.
  2. Копирајте го точното име на капчето (подолу) и напишете го во коментари на Instagram објавата за овој giveaway, во истиот коментар тагнете пријател со кого би сакале да го споделите подарокот, можете да тагнете повеќе пријатели но само во различни коментари:

BATMAN BLKYEL (името потребно за коментар)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by City BOX (@cityboxmacedonia)

Добитникот ќе биде објавен на социјалните мрежи во вторник (25.05.2021), со среќа!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО