Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејмингФановите веруваат дека ја добивме првата слика од GTA 6 токму во...

Фановите веруваат дека ја добивме првата слика од GTA 6 токму во новата Remastered верзија на San Andreas

Љубителите на оваа франшиза со нова теорија која сугерира дека конечно добивме Screenshot од GTA 6!

Се работи за слика од куќа која е присутна на ѕид полн со слики од НЛО, дебатата на GTA форумите дојде до заклучок дека оваа куќа ја нема во ниту една игра од Remaster трилогијата (GTA 3, Vice City и San Andreas), па дури ни во GTA 5.

Вистинската куќа е пронајдена на Google Maps во Miami од страна на украински фан, градот за кој се шпекулира дека ќе биде главното место за GTA 6.

Споредба на вистинската куќа од страна на украинскиот фан igrobar, на GTA форум.

Дали ова би можело да биде првата слика од долгоочекуваниот чести дел?

Сепак има уште многу чекање до дебито на оваа видеоигра…

Многу повеќе детали, гласини па дури и Release Date на GTA 6 можете да прочитате ТУКА!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО