Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокГејмингRESIDENT EVIL VILLAGE - Behind the Scenes

RESIDENT EVIL VILLAGE – Behind the Scenes

Resident Evil: Village го зазеде бр.1 место на топ-листите во Велика Британија оваа недела, според GfK Entertainment.

Хорор играта излезе во продажба во петокот, 7-ми мај, и доби големо внимание од публиката.

Погледнете како Maggie Robertson го доловува движењето на Lady Dimitrescu позади сцената.

Ива
Иваhttps://www.comics.mk
Professional cosplayer and costume designer.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО