Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиПрви Non-Spoiler Twitter реакции од светската премиера на Thor: Love and Thunder!

Први Non-Spoiler Twitter реакции од светската премиера на Thor: Love and Thunder!

Се одржа светската премиера на НАЈСИЛНИОТ Avenger во холивудскиот Лос Анџелес.

Билетите за премиерата (07.07) на Thor: Love and Thunder во Cineplexx MK се пуштени во продажба преку мобилната апликација или во кино на каса. Достапни се проекции во 2Д и 3Д кино-формати а следуваат и безброј изненадувања за време на премиерниот ден!
Во прилог следуваат Twitter реакциите на новинарите и критичарите кои имаа можност да го гледаат филмот:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО