Денес е недела, 25 февруари 2024
ПочетокФилмовиДобиваме прв тизер трејлер за Disney филмот Pinocchio!

Добиваме прв тизер трејлер за Disney филмот Pinocchio!

Филмот ќе биде достапен на 8-ми септември, ексклузивно за стриминг платформата Disney+.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ