Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиОфицијален тизер трејлер за Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Официјален тизер трејлер за Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Полно акција и практични ефекти, трејлерот изгледа фантастично!

Филмот ќе дебитира ексклузивно во кино во јули, 2023 година.
Дали сте знаеле дека актерот Tom Cruise потајно оди во кино и ги гледа буквално СИТЕ филмови кои дебитираат!
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО