Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиAvatar: The Way of Water - Официјален Тизер Трејлер и Постер

Avatar: The Way of Water – Официјален Тизер Трејлер и Постер

До овој момент трејлерот за вториот дел беше достапен само во кино пред секоја проекција на Doctor Strange in the Multiverse of Madness!

Филмот ќе биде достапен на 16-ти декември, 2022 година само во кино.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО