Денес е среда, 24 јули 2024
ПочетокФилмовиПрви слики од Christian Bale во улогата на Gorr the God Butcher...

Први слики од Christian Bale во улогата на Gorr the God Butcher – Thor: Love and Thunder

Добиваме маркетинг материјали (акциони фигури и постери) и од останатите ликови во филмот!

Во меѓувреме Thor: Love and Thunder го сруши личниот рекорд на Marvel Studios за    најкратко време помеѓу објавен трејлер и филм (сеуште нема трејлер на само три месеци до филмот.)

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО