Денес е недела, 26 мај 2024
ПочетокФилмовиПрв официјален изглед на Peter Parker (Tom Holland) во Symbiote костумот!

Прв официјален изглед на Peter Parker (Tom Holland) во Symbiote костумот!

Добиваме нови концепт слики од ‘Spider-Man: No Way Home’!

Според првичниот план за филмот, Venom (Tom Hardy) требал да биде дел од повеќето негативци во последната тепачка.

Сепак Kevin Feige одлучил дека таа приказна вреди да се раскаже подетално во некој од следните филмови во новата трилогија.

Па токму затоа добиваме официјални концепт слики од Symbiote костумот на Spider-Man:

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО