Денес е четврток, 13 јуни 2024
ПочетокФилмовиThe Matrix Resurrections е веќе достапен на HBO Max - Добиваме Non-Spoiler...

The Matrix Resurrections е веќе достапен на HBO Max – Добиваме Non-Spoiler мислења и реакции.

Долгоочекуваното четврто продолжение е веќе достапно на стриминг платформата HBO Max, а од четврток (23.12.2021) и во кино!

Критиките го толкуваат новиот дел во популарната франшиза со исмешани чувства, дефинитивно нема напредок во технологијата на снимање и визуелни ефекти (како револуцијата во првиот дел во 1999 година), но затоа приказната е со големо срце!

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО