Денес е недела, 23 јуни 2024
ПочетокФилмовиГЛАСИНА: Во изработка е нов Spider-Man филм, но не со Tom Holland!

ГЛАСИНА: Во изработка е нов Spider-Man филм, но не со Tom Holland!

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Гласината е наменета за тие што веќе го гледале ‘Spider-Man: No Way Home’

SPOILER WARNING 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Најновата гласина тврди дека:

  • Andrew Garfield ќе ја повтори улогата на Spider-Man во уште неколку заеднички проекти на Marvel Studios (Disney) и Sony, во филмскиот универзум на Marvel ќе бидат присутни два Spider-Man-и.
  • Sony даваат зелено светло за изработка на ‘The Amazing Spider-Man 3’ за кој сеуште нема информации дали ќе биде во соработка со Kevin Feige и Marvel Studios (Disney). Фановите се воодушевени од глумата и љубовта која ја прикажа Andrew Garfield во ‘Spider-Man: No Way Home’ па токму затоа на социјалните мрежи моментално е популарен Hash Tag-от: #MakeTASM3

  • Sony моментално ја разгледуваат можноста за споствен проект (најверојатно филм) за Electro со Jamie Foxx во главната улога, овој проект нема да биде во соработка со Marvel Studios (Disney).

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО