Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиПрв официјален ТРЕЈЛЕР за SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE (PART ONE)

Прв официјален ТРЕЈЛЕР за SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE (PART ONE)

Насловот ни дава потврда дека ова е привот дел од една огромна SPIDER-VERSE приказна во анимираниот свет на Sony!

Филмот ќе биде достапен на 7-ми октомври, 2022 година.

 

Дополнително добиваме клип и постер за Morbius

Image

Morbius ќе биде достапен на 28-ми јануари, 2022 година.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ