Денес е понеделник, 4 декември 2023
ПочетокФилмовиKang the Conqueror за прв пат го гледаме на промотивен материјал од...

Kang the Conqueror за прв пат го гледаме на промотивен материјал од Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ликот за прв пат се појави како алтернативна верзија во хит серијата Loki, актерот Jonathan Majors во улогата на застрашувачкиот негативец!

Филмот е закажан за 28-ми јули, 2023 година.

The 'Loki' Season Finale Introduced Kang the Conqueror and Broke the Marvel Cinematic Universe
Kang како алтернативна верзија на Immortus во Loki

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ