Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиКој ќе победи помеѓу Deadpool, Black Adam и Wonder Woman - Ryan...

Кој ќе победи помеѓу Deadpool, Black Adam и Wonder Woman – Ryan Reynolds со перфектен одговор!

Red Notice е новиот акционен филм на Netflix во кој главните улоги припаѓаат на Ryan Reynolds, Dwayne Johnson и Gal Gadot!

Ryan Reynolds со ново интервју на вчерашната премиера:

Deayne Johnson за потенцијален crossover помеѓу Marvel и DC!

Дополнително дава изјава дека во моментов не смее ништо да каже во врска со Deadpool 3 кој официјално е потврдено дека ќе биде дел од филмскиот универзум на Marvel како првиот R-Rated (18+) филм на Disney.

Gal Gadot опишува како е да се работи со Ryan и Dwayne:


Филмот Red Notice ќе биде достапен од утре (12-ти ноември) на стриминг платформата Netflix!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ