Денес е понеделник, 25 септември 2023
ПочетокФилмовиОфицијален ТРЕЈЛЕР за филмот House of Gucci - Вистинска приказна со феноменални...

Официјален ТРЕЈЛЕР за филмот House of Gucci – Вистинска приказна со феноменални актери!

Три децении исполнети со љубов, предавство, деградација, одмазда и убиство, гледаме каква тежина има презимето Gucci.

Извонредната актерска екипа се состои од: Lady Gaga, Adam Driver, Salma Hayek, Al Pacino, Jared Leto и Jeremy Irons.

Во режија на Ridley Scott.

 

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ