Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиПрв официјален ТРЕЈЛЕР за Uncharted со Tom Holland во главната улога!

Прв официјален ТРЕЈЛЕР за Uncharted со Tom Holland во главната улога!

Популарната франшиза на видеоигри ексклузивно за PlayStation добива игран филм од Sony Pictures!

Tom Holland е во главната улога на Nathan Drake, во споредната улога е Mark Wahlberg како менторот на Nathan, Victor Sullivan.

Актерите во филмот
The original Nathan Drake doesn't think Mark Wahlberg should play Sully in the Uncharted movie | GamesRadar+
Drake и Sully во видеоигрите

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ