Денес е понеделник, 15 април 2024
ПочетокФилмовиLEAKED слика од Professor X во 'Doctor Strange in the Multiverse of...

LEAKED слика од Professor X во ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ (SPOILER WARNING)

‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ е филмот за кој буквално немаме никакви официјални информации и слики. Но затоа денес добиваме прва Leaked слика која има големи шанси да е вистинска!

Режисер на филмот е добропознатиот Sam Raimi. Во споредните улоги ќе ги видиме Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen), Mordo (Chiwetel Ejiofor), America Chavez (Xochitl Gomez), Wong (Benedict Wong) и Dr. Christine Palmer (Rachel McAdams).

SPOILER предупредување за тие што не би сакале да видите слика која има барем мали шанси да е точна. Сепак сите вакви Leaks земете ги со резерва.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Сите најнови гласини за Wanda, Charles Xavier и тимот на Illuminati кој се очекува да го доживее своето деби токму во ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ можете да ги прочитате ТУКА.

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ