Денес е недела, 14 април 2024
ПочетокФилмовиОфицијален R-Rated трејлер за ‘Injustice: Gods Among Us! the Movie’ (ВИДЕО)

Официјален R-Rated трејлер за ‘Injustice: Gods Among Us! the Movie’ (ВИДЕО)

Покрај првиот PG-13 трејлер, денес добиваме нов БРУТАЛЕН R-Rated трејлер за Injustice: Gods Among Us!

*Притиснете го копчето Watch on YouTube за да го гледате трејлерот бидејќи видеото има Age-Restriction

Сите информации во врска со анимираниот филм, кастингот, стрипот и многу повеќе, можете да прочитате ТУКА!

ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО

ТАЗЕ КОМЕНТАРИ