Денес е среда, 22 мај 2024
ПочетокФилмовиПогледнете го првиот официјален трејлер за The Matrix Resurrections!

Погледнете го првиот официјален трејлер за The Matrix Resurrections!

Погледнете го и првиот официјален трејлер за продолжението на легендарната трилогија на The Matrix со наслов The Matrix Resurrections. NEO се враќа!

The Matrix Resurrections ќе го гледаме во кино и на HBO MAX од 22 Декември, точно една недела по премиерата на Spider-Man: No Way Home!

 

 

Тино
Тиноhttps://www.comics.mk
Ја сум Тино дел од тимот на комиксмк, огромен обожавател на филмот, стриповите, видео игрите и се што е поврзано со поп културата.
ПОВРЗАНО

ОСТАВИ ОДГОВОР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име

- Реклама -

НАЈПОПУЛАРНО